Rahvusvaheline näitus, Tartu 04.11.2018, kohtunik Jos De Cuyper, Belgia

Isased kutsikaklass

Arteon Aurelius - 1 EAH TPK

 

Isased juunioriklass

Appolon Baltic Leon’s -  SP 2 SK PI3 Jun SERT

Asterix Baltic Leon’s - VH

Faithful Amigo Pegasus - VH

Gelios Leo vom Zarendorf - SP 1 SK PI1 TPJ TP JUN BIS-3

 

Isased avaklass

Irtokarvan Tyrone - SP 1

 

Isased tšempioniklass

Angelically One Step Ahead - SP 1 SK PI2 CACIB

 

Emased juunioriklass

Baron Castle Queen Delilah - VH

Nevaeh’ Mishka – Natka Du Triskel De Stemidor - VH

 

Emased avaklass

Faithful Amigo Wedelia Flower - VH

 

Emased tšempioniklass

Irtokarvan Theodora - SP 1 SK PE1 VSP SERT CACIB

Lempileijonan Täältä Tullaan - SP 2 SK PE2 Res-CACIB

 

Rahvusvaheline näitus, Tartu 03.11.2018, kohtunik Olena Chuieva, Ukraina

Isased kutsikaklass

Arteon Aurelius – 1 EAH TPK

 

Isased juunioriklass

Appolon Baltic Leon’s - SP 3

Asterix Baltic Leon’s - SP 1 SK PI2 TPJ Jun SERT

Faithful Amigo Pegasus - SP 4

Gelios Leo vom Zarendorf - SP 2 SK PI4

 

Isased avaklass

Irtokarvan Tyrone - SP 1 SK PI1 TP SERT CACIB

 

Isased tšempioniklass

Angelically One Step Ahead - SP 1 SK PI3 Res-CACIB

 

Emased juunioriklass

Baron Castle Queen Delilah - SP 1 SK PE2 VSPJ Jun SERT

Nevaeh’ Mishka – Natka Du Triskel De Stemidor - SP 2 SK PE4

 

Emased tšempioniklass

Irtokarvan Theodora -  SP 2 SK PE3 Res-CACIB

Lempileijonan Täältä Tullaan - SP 1 SK PE1 VSP SERT CACIB

 

Rahvuslik näitus, Rakvere 21.10.2018, kohtunik Lyubov Terenteva

Isased kutsikaklass
Amicus Optimus Manlius – 1 EAH TPK

 

Isased juunioriklass
Brixi Angels Destiny – SP 1 SK PI1 VSPJ Jun SERT VSP
Mary’s Bear’s Gedeon – SP 2
Remröd’s Black Opal – SP 3

 

Emased juunioriklass
Baron Castle Queen Delilah –SP 2 SK PE2 Jun SERTE
Mary’s Bear’s Garmoniya – SP 1 SK PE1 TPJ TP

 

Rahvuslik näitus, Rakvere 20.10.2018, kohtunik Sonia Kelveri Philippou, Küpros

Isased kutsikaklass

Amicus Optimus Manlius – 2 EAH
Arteon Aurelius – 1 EAH TPK

 

Isased juunioriklass

Brixi Angels Destiny – SP 2
Mary’s Bear’s Gedeon – VH
Remröd’s Black Opal –SP 1 SK PI2 TPJ

 

Isased avaklass
Pia Desiderata Frenki Wilde – VH
Skjaergaardens Gataumarcel D Mee Moo – SP 1 SK PI1 TP

 

Emased juunioriklass
Baron Castle Queen Delilah –SP 2 SK PE2
Mary’s Bear’s Garmoniya – SP 1 SK PE1 VSPJ Jun SERT VSP

 

Rahvusvaheline näitus, Tallinn 22.09.2018, kohtnik Sebastian Harnik, Poola

Isased beebiklass

Cardamine’s Ino Retsina – EAH 1 VSPB

 

Emased beebiklass

Cardamine’s Iris De Murviedro – EAH 1 TPB

 

Isased kutsikaklass

Brixi Angels Destiny – EAH 1 TPK

 

Isased noorteklass

Angelically Lazy Panda – SP 1 SK PI1 VSP SERT CACIB

  

Isased avaklass

Faithful Amigo Clover Flower – SP 1 SK PI2 Res-CACIB

 

Emased juunioriklass

Baron Castle Queen Delilah – SP 1 SK PE 3 TPJ JunSERT

Vanitza Call Me Princess Monica – SP 2 SK PE4

 

Emased tšempioniklass

Bonnien Absolut Ruby Red – SP 2 SK PE2 Res-CACIB

Rus Antares Wondrouse Venus – SP 1 SK PE1  TP SERT CACIB  

 

Rahvuslik näitus 08.09.2018, Luige, kohtunik Marek Lewandowski, Poola

Emased beebiklass

Lejonhjärta Demantoid – 1 EAH TPB

 

Isased juunioriklass

Forest Skipper’s Go Get’M Gilbert – SP 1 SK PI2 TPJ Jun SERT

Remröd’s Black Opal – SP 2 SK PI3

 

Isased noorteklass

Angelically Lazy Panda – SP 1 SK PI1 TP SERT

 

Rahvuslik näitus 26.08.2018, Haapsalu, kohtunik Jasna Matejcic, Horvaatia

Isased juunioriklass

Gelios Leo Vom Zarendorf – SP 1 SK PI1 TPJ Jun SERT TP

Remröd’s Black Opal – SP 2 SK PI2

 

Emased juunioriklass

Nevaeh’ Mishka – Natka Du Triskel De Stemidor – SP 1 SK PE1 VSPJ Jun SERT VSP

 

Rahvuslik näitus 25.08.2018, Haapsalu, kohtunik Nina Karlsdotter, Rootsi

Isased juunioriklass

Gelios Leo Vom Zarendorf – VH

Remröd’s Black Opal – H

 

Emased juunioriklass

Nevaeh’ Mishka – Natka Du Triskel De Stemidor – H

 

Emased avaklass

Skjaergaardens Disney-Cinderella – VH

 

Leonbergerite erinäitus, Jüri, 19.08.2018, kohtunik Wolfgang Mayer, Saksamaa

Isased beebiklass

Arteon Aurelius – EAH/1, TPB

Family Gold Leon Georgiy – EAH/2

 

Emased beebiklass

Cardamine’s Iris De Murviedro – EAH/1, VSB

 

Isased kutsikaklass

Brixi Angels Destiny - EAH/1, TPK

 

Isased juunioriklass

Appolon Baltic Leon’s - VH

Beautiful Pride Sultan – SP 1, SK, TPJ 

Faithful Amigo Pegasus - puudus

Forest Skipper’s Go Get’M Gilbert - VH

Gelios Leo Vom Zarendorf – SP 2, SK, JUN SERT

Remröd’s Black Opal – SP 3

 

Isased noorteklass

Angelically Creative Picasso – SP 3

Angelically Lazy Panda – SP 1, SK, SERT 

Mystic Moonlight Ginger Heaven – SP 2

 

Isased avaklass

Angelically Officially The Best – SP 2

Faithful Amigo Clover Flower - SP 1, SK, PI2

Spartacus Ager Trifolium – VH

 

Isased tšempioniklass

Angelically Nightlight Diamond - 0

Angelically One Step Ahead – SP 4, SK

Booch Zoryanyi Chaklun - VH

Faithful Amigo Eau De Hugo Boss – SP 1, SK, PI1, VSP, “Parim Eesti isane koer”

Faithful Amigo Maxime Trijol -  SP 3, SK, PI4

Follow Me If You Can Of New Wind - SP

Leodania’s Fernando – SP 2, SK, PI3

Liongate’s Sirius - puudus

Skjaergaardens Gataumarcel D Mee Moo - SP

 

Emased juunioriklass

Amili Baltic Leon’s – SP 1, SK, JUN SERT, VSPJ

Faithful Amigo Lyra Vega - VH

Nevaeh’ Mishka – Natka Du Triskel De Stemidor –SP 2, SK 

Vanitza Call Me Princess Monica – SP 3

 

Emased avaklass

Angelically Nightlight Jade – SP 3, SK

Angelically Once In A Lifetime  - puudus

Faithful Amigo Alize – SP 2, SK, PE4

Faithful Amigo Lilia Flower – SP 1, SK, SERT, PE3

Faithful Amigo Magnolia Flower - puudus

Faithful Amigo Wedelia Flower - puudus

 

Emased tšempioniklass

Angelically Lucky – SP 2, SK, PE2

Angelically Outstanding Orchid – SP 3, SK

Faithful Amigo Delamain – SP 1, SK, PE1, TP, “Parim Eesti emane koer”

 

Kasvatajaklass

Angelically – EAH/2

Faithful Amigo – EAH/1, TP KASVATAJA

 

Järglasteklass

Angelically Lucky - EAH/1, TP JÄRGLANE

 

Laps ja koer

Leona Lint – 1

 

ERIAUHIND välisriigile, kust oli erinäitusele registreerunud enim koeri, läks sellel aastal Lätti! Palju õnne Maija, Vita, Anzelika, Rudite and Natalija!

 

Rahvusvaheline näitus “Balti Võitja 2018”, 18.-19.08.2018 Luige, Harjumaa, kohtunik Julija Aidietiene, Leedu

Isased juunioriklass

Appolon Baltic Leon’s – SP 3

Beautiful Pride Sultan – SP 1 SK PI4 TPJ Jun SERT “Balti Juuniorvõitja 2018”

Remröd’s Black Opal – SP 2 SK

 

Isased noorteklass

Angelically Creative Picasso – SP 1

Angelically Lazy Panda – SP 2

 

Isased avaklass

Angelically Officially The Best – SP 1 SK PI3

Faithful Amigo Clover Flower – SP 2 SK

 

Isased tšempioniklass

Angelically Nightlight Diamond – SP

Angelically One Step Ahead – SP

Cardamine’s Caribba – SP 3 SK

Faithful Amigo Eau De Hugo Boss – SP 4 SK

Faithful Amigo Maxime Trijol – SP 1 SK PI1 TP CACIB “Balti Võitja 2018”

Skjaergaardens Gataumarcel D Mee Moo – SP 2 SK PI2 Res-CACIB

 

Emased juunioriklass

Amili Baltic Leon’s – SP 2 SK PE3

Faithful Amigo Lyra Vega – SP 1 SK PE2 VSPJ Jun SERT “Balti Juuniorvõitja 2018”

 

Emased avaklass

Faithful Amigo Lilia Flower – SP 1 SK PE4 SERT Res-CACIB

 

Emased tšempioniklass

True Surprise Little Love – SP 1 SK PE1 VSP CACIB “Balti Võitja 2018”

 

Kasvatajaklass

Angelically – 1 EAH TP KASV

Faithful Amigo – 2 EAH

 

Rahvuslik näitus 29.07.2018, Imavere, kohtunik Bonka Georgieva Laslo, Serbia

Isased juunioriklass

Mary’s Bear’s Gedeon – SP 1 SK PI3 TPJ Jun SERT

 

Isased avaklass

Lex Zielona Cieszynianka – SP 1 SK PI2

 

Isased tšempioniklass

Aqualeo’s Matti Näsä – SP 1 SK PI1 TP SERT

 

Rahvuslik näitus 28.07.2018, Imavere, kohtunik Elena Agafonova, Itaalia

Isased juunioriklass

Gelios Leo vom Zarendorf – SP 1 SK PI2 TPJ Jun SERT

Mary’s Bear’s Gedeon – VH

Remröd’s Black Opal – VH

 

Isased avaklass

Lex Zielona Cieszynianka – SP 1 SK PI1 VSP SERT

 

Isased tšempioniklass

Aqualeo’s Matti Näsä – SP 1 SK PI3

 

Emased juunioriklass

Nevaeh’Mishka-Natka du Triskel de Stemidor – SP 1 SK PE1 VSPJ Jun SERT TP RÜP-2

Wonderful Giants So Much Trouble In The Worl – SP 2

 

Rahvuslik näitus 22.07.2018, Tartumaa, kohtunik Ligita Zake, Läti

Emased juunioriklass

Amber Baltic Leon’s – SP 1

 

Rahvuslik näitus 21.07.2018, Tartumaa, kohtunik Birgit Seloy, Taani

Emased juunioriklass

Amber Baltic Leon’s – SP 1 SK PE2 TPJ Jun SERT

 

Emased avaklass

Faithful Amigo Wedelia Flower – SP 1 SK PE1 TP SERT

 

Rahvuslik näitus 15.07.2018, Vanamõisa, kohtunik Avi Mallach, Israel

Isased juunioriklass

Mary’s Bear’s Gedeon – SP 2 SK PI3 Jun SERT

Remröd’s Black Opal – SP 1 SK PI1 TPJ TP

 

Isased avaklass

Maxigor Macintosh – SP 1 SK PI2

 

Emased juunioriklass

Faithful Amigo Lyra Vega – SP 1 SK PE2 VSPJ Jun SERT

 

Emased avaklass

Maxigor Macayla – SP 1 SK PE1 VSP SERT

 

Rahvuslik näitus 14.07.2018, Vanamõisa, kohtunik Tapio Eerola, Soome

Isased juunioriklass

Mary’s Bear’s Gedeon – SP 2

Remröd’s Black Opal – SP 1 SK PI2 TPJ

 

Isased avaklass

Maxigor Macintosh – SP 1 SK PI1 TP SERT

 

Emased juunioriklass

Faithful Amigo Lyra Vega – SP 1

 

Emased avaklass

Maxigor Macayla – VH

 

Pärnu rahvusvaheline näitus, Pärnumaa 08.07.2018, kohtunik Pars Kibarer, Türgi

Isased juunioriklass

Remröd’s Black Opal – SP 1 SK PI1 TPJ TP RÜP-4

 

Isased avaklass

Faithful Amigo Clover Flower – SP 1 SK PI2 CACIB

 

Isased tšempioniklass

Amicus Optimus Cassius – SP 1 SK PI3 Res-CACIB

 

Emased juunioriklass

Ajlin Baltic Leon’s – SP 1 SK PE1 VSPJ VSP

Faithful Amigo Lyra Vega – SP 2 SK PE4 Jun SERT

 

Emased noorteklass

Kim von der Osnitz – SP 1 SK PE3 SERT Res-CACIB

 

Emased tšempioniklass

Ivey-Jolyn von der Osnitz – SP 1 SK PE2 CACIB

True Surprise Little Love – SP 2 SK

 

Pärnu rahvusvaheline näitus, Pärnumaa 07.07.2018, kohtunik Anca Giura , Rumeenia

Isased juunioriklass

Remröd’s Black Opal – SP 1 SK PI3 TPJ JUN BIS-3

 

Isased noorteklass

Spartacus Ager Trifolium – SP 1 SK

 

Isased avaklass

Faithful Amigo Clover Flower – SP 1 SK PI4 SERT

Liongate’s Sirius – VH

 

Isased tšempioniklass

Amicus Optimus Cassius – SP 2 SK PI2 Res-CACIB

Skjaergaardens Gataumarcel D Mee Moo – SP 1 SK PI1 VSP CACIB

 

Emased juunioriklass

Ajlin Baltic Leon’s – SP 1 SK PE3 VSPJ Jun SERT

Faithful Amigo Lyra Vega – SP 2 SK

 

Emased noorteklass

Kim von der Osnitz – SP 1 SK PE4

 

Emased tšempioniklass

Ivey-Jolyn von der Osnitz – SP 1 SK PE1 TP CACIB

True Surprise Little Love – SP 2 SK PE2 SERT Res-CACIB

 

II ja IX rühma näitus, Tartu 01.07.2018, Kohtunik Karl-Erik Johansson, Rootsi

Isased juunioriklass

Gelios Leo vom Zarendorf – SP 1

 

Isased tšempioniklass

Skjaergaardens Gataumarcel D Mee Moo – SP 1 SK PI1 VSP

 

Emased juunioriklass

Nevaeh’Mishka-Natka du Triskel de Stemidor – SP 1 SK PE2 TPJ Jun SERT

 

Emased avaklass

Faithful Amigo Wedelia Flower – SP 1 SK PE1 TP SERT

 

Rahvuslik näitus, Harju mk 17.06.2018, kohtunik Denis Dudko, Valgevene

Isased kutsikaklass
Faithful Amigo Pegasus – EAH 1; TPK; BIS-1

 

Isased juunioriklass
Remröd’s Black Opal – SP 1; SK; PI1; TPJ; TP

 

Emased juunioriklass
Amber Baltic Leon’s – SP 1; SK; PE1; Jun SERT; VSPJ; VSP

 

Rahvuslik näitus, Harju mk 16.06.2018, kohtunik Sviatlana Radziuk, Valgevene

Isased kutsikaklass
Faithful Amigo Pegasus – EAH 1; TPK; BIS-2

 

Isased juunioriklass
Angelically Lazy Panda – SP/2; SK; PI3
Remröd’s Black Opal – SP 1; SK; PI2; TPJ; Jun SERT

 

Isased avaklass
Maxigor Maputo – SP 1; SK; PI1; SERT; TP

 

Emased juunioriklass
Amber Baltic Leon’s – SP 1; SK; PE2; VSPJ; Jun SERT

 

Emased avaklass
Maxigor Macayla – SP 1; SK; PE1; VSP; SERT

 

Leonbergerite erinäitus, Harjumaa 03.06.2018, kohtunik Rita Pleibel-Seyffer, Saksamaa

Isased beebiklass
Brixi Angels Dayu – 1 EAH; TPB

 

Isased kutsikaklass
Faithful Amigo Pegasus – 1 EAH; VSPK

 

Emased kutsikaklass
Faithful Amigo Lyra Vega – 1 EAH; TPK

 

Isased juunioriklass
Angelically Lazy Panda – SP 2; SK
Forest Skipper’s Go Get’m Gilbert – VH
Remröd’s Black Opal – SP 1; SK; TPJ; Jun SERT
Vaikonniemen Dream Design – VH

 

Isased noorteklass
Faithful Amigo Clover Flower – SP 1; SK

 

Isased avaklass
Angelically Officially The Best – SP 1: SK; PI3
Baron Castle King Cerberus – SP 3; SK
Irtokarvan Titus – SP 2; SK
Remus Baltic Leon’s – SP 4

 

Isased tšempioniklass
Amicus Optimus Crassus – SP 2; SK; PI2; SERT; BIS-4
Angelically Nightlight Diamond – SP
Booch Zoryanyi Chaklun – SP 4; Eriauhind “Parim liikuja”
Cardamine’s Captain Morgan – SP
Cardamine’s Caribba – SP
Faithful Amigo Eau De Hugo Boss – SP 1; SK; PI1; VSP; BIS-2; Eriauhind “Parim pea”
Faithful Amigo Maxime Trijol – SP 3
La Dolce Luna’s Dream Prince For Me – SP
Skjaergaardens Gataumarcel D Mee Moo – SP
Zir Ozzy’s Coffee Kopi Luwak – SP

 

Isased veteraniklass
Golden Charmer Baywatch Mitch – SP 1; SK; PI4; VSPV; Vet SERT

 

Emased juunioriklass
Amulet Uspeha Shenay – SP 1; SK; VSPJ; Jun SERT
Nevaeh’Mishka-Natka du Triskel de Stemidor – SP 2

 

Emased noorteklass
Faithful Amigo Bluebell Flower – SP 4
Faithful Amigo Lilia Flower – SP 2; SK
Kim von der Osnitz – SP 3
Promesse Gardee Kinder Place – SP 1; SK

 

Emased avaklass
Cardamine’s Golden Gucci Girl – SP 2; SK; PE3; SERT
Faithful Amigo Alize – SP 1; SK; PE1; TP; BIS-1
Maxigor Matimba – SP 3; SK
Rekileijonan Ranta-Hiekka – SP 4
Skjaergaardens Disney-Cinderella – SP

 

Emased tšempioniklass
Cardamine’s Miss Daisi – SP 1; SK; PE2; BIS-3
Faithful Amigo Delamain – SP 2; SK
Ivey-Jolyn von der Osnitz – SP
Maxigor Morissette – SP 4; SK
Memicedaiska Famke – SP 3; SK; Eriauhind “Parim karv”
Skjaergaardens Madeleine De Mee Moo – SP

 

Emased veteraniklass
Golden Charmer Baywatch Beyla – SP 3; SK
Golden Charmer Baywatch Pam – SP 1; SK; PE4; TPV; Vet SERT
Maxigor Moccavanilla – SP 2; SK

 

Kasvatajaklass
Kennel Cardamine’s – 2 EAH
Kennel Faithful Amigo – 1 EAH; TP KASV
Kennel Maxigor – 3 EAH
Kennel Skjaergaardens – 4 EAH

 

Paaride võistlus
Rekileijonan Ranta-Hiekka & Zir Ozzy’s Coffee Kopi Luwak – 1 EAH; TP PAAR

 

Laps ja Koer
Leona Lint – 1

 

Juunior händler -13a
Karoliine Jaansalu – 1
Getry Tõlgu – 1

 

Seenior händler
Enely Sööt – 1

 

Rahvusvaheline näitus "Eesti Võitja 2018", Luige, 02.06.2018 - 03.06.2018, kohtunik Olga Polunina, Moldova

Isased kutsikaklass
Faithful Amigo Pegasus – 1 EAH; VSPK

 

Emased kutsikaklass
Faithful Amigo Lyra Vega – 1 EAH; TPK; BIS-1

 

Isased juunioriklass
Angelically Creative Picasso – SP 2; SK
Remröd’s Black Opal – SP 3
Vaikonniemen Dream Design – SP 1; SK; TPJ; Jun SERT; “Eesti Juuniorvõitja 2018”

 

Isased noorteklass
Faithful Amigo Clover Flower – SP 1; SK
Millijor’s Smuggler With Condalf – VH

 

Isased avaklass
Angelically Officially The Best – SP 1; SK; PI2; Res-CACIB
Baron Castle King Cerberus – SP 3; SK; SERT
Irtokarvan Titus – SP 2; SK; PI4

 

Isased tšempioniklass
Amicus Optimus Crassus – SP
Angelically Nightlight Diamond – SP
Cardamine’s Caribba – SP 3; SK
Faithful Amigo Eau De Boss – SP
Faithful Amigo Maxime Trijol – SP 1; SK; PI1; TP; CACIB; “Eesti Võitja 2018”
La Dolce Luna’s Dream Prince For Me – SP 2; SK; PI3
Skjaergaardens Gataumarcel D Mee Moo – SP 4; SK

 

Emased juunioriklass
Amulet Uspeha Shenay – SP 1; SK; VSPJ; Jun SERT; “Eesti Juuniorvõitja 2018”

 

Emased noorteklass
Faithful Amigo Lilia Flower – SP 2; SK
Kim von der Osnitz – VH
Promesse Gardee Kinder Place – SP 1; SK; PE1; VSP; SERT; CACIB; “Eesti Võitja 2018”

 

Emased avaklass
Cardamine’s Golden Gucci Girl – SP 1; SK; PE2; Res-CACIB

 

Emased tšempioniklass
Angelically Lucky – SP 2; SK; PE4
Ivey-Jolyn von der Osnitz – SP 3; SK; PE3
Memicedaiska Famke – SP 1; SK

 

Kasvatajaklass
Kennel Angelically – 2 EAH
Kennel Faithful Amigo – 1 EAH; BIS-2

 

Järglasteklass
Angelically Lucky – 1 EAH; TPJä

 

I, II ja IX rühma näitus, Vanamõisa, 01.06.2018, kohtunik Bas Bosch, Belgia

Isased juunioriklass
Angelically Lazy Panda – SP 3
Remrõd’s Black Opal – SP 1; SK; PI3; TPJ; Jun SERT
Vaikonniemen Dream Design – SP 2; SK

 

Isased avaklass
Baron Castle King Cerberus – SP 2
Irtokarvan Titus – SP 1; SK; PI1; TP; SERT

 

Isased tšempioniklass
Amicus Optimus Crassus – SP 2; SK; PI4
Remus Baltic Leon’s – SP 1; SK; PI2

 

Emased noorteklass
Kim von der Osnitz – SP 1; SK; PE4

 

Emased avaklass
Cardamine’s Golden Gucci Girl – SP 1; SK; PE3

 

Emased tšempioniklass
Ivey-Jolyn von der Osnitz – SP 1; SK; PE1; VSP
Memicedaiska Famke – SP 2; SK; PE2; SERT

 

Rahvuslik näitus 27.05.2018 Roosu talu, Sulbi, kohtunik Audrone Babianskiene, Leedu

Isased avaklass
Maxigor Macintosh – SP 1

 

Emased noorteklass
Rua Soleil Habanera Carmen – SP 1; SK; PE1; TP

 

Emased avaklass
Maxigor Matimba – SP 1
True Surprise Little Love – SP 2

 

Emased tšempioniklass
Rua Soleil Fleur De Lis – SP 1; SK; PE2; SERT

 

Rahvuslik näitus 26.05.2018 Roosu talu, Sulbi, kohtunik Natalia Sedykh, Venemaa

Isased avaklass
Maxigor Macintosh – VH

 

Emased noorteklass
Rua Soleil Habanera Carmen – SP 1; SK; PE1; TP; SERT

 

Emased avaklass
Maxigor Matimba – SP 2; SK; PE4
True Surprise Little Love – SP 1; SK; PE3

 

Emased tšempioniklass
Rua Soleil Fleur De Lis – SP 1; SK; PE2

 

Rahvuslik näitus 29.04.2018, Rakvere, kohtunik Eva Eriksson, Rootsi

Isased kutsikaklass
Faithful Amigo Pegasus – 1 EAH; TPK; BIS-3
Remröd’s Black Opal – 2 EAH

 

Isased juunioriklass
Beautiful Pride Sultan – SP 1; SK; PI2; TPJ; Jun SERT

 

Isased tšempioniklass
Skjaergaardens Gataumarcel D Mee Moo – SP 1; SK; PI1; TP

 

Rahvuslik näitus 28.04.2018, Rakvere, kohtunik Viachaslav Viarbitski, Valgevene

Isased kutsikaklass
Faithful Amigo Pegasus – 1 EAH; TPK; BIS-1
Remröd’s Black Opal – 2 EAH

 

Isased juunioriklass
Angelically Creative Picasso – SP 1; SK; PI1; TPJ; Jun SERT; TP
Beautiful Pride Sultan – SP 2; SK; PI3

 

Isased tšempioniklass
Skjaergaardens Gataumarcel D Mee Moo – SP 1; SK; PI2

 

Rahvusvaheline näitus "Tallinna Võitja 2018", 14.04.2018 - 15.04.2018, kohtunik Myriam Vermeire, Belgia

Fotod - https://www.facebook.com/alex.cardamines/media_set?set=a.1660431540692937.1073741864.100001783226879&type=3

Isased kutsikaklass

Appolon Baltic Leon’s - 1 EAH; TPK 

Faithful Amigo Pegasus - 3 

Remröd’s Black Opal - 2 EAH

 

Emased kutsikaklass

Amili Baltic Leon’s - 1 EAH; VSPK 

Faithful Amigo Lyra Vega - 2

 

Isased juunioriklass

Angelically Creative Picasso – VH

Angelically Lazy Panda – VH

Forest Skipper’s Go Get’M Gilbert - SP 2; SK; Jun SERT

Kinglords Mr Oscar – SP 3 

Mystic Moonlight Ginger Heaven – VH

Spartacus Ager Trifolium - SP 1; SK; PI2; TPJ; “Tallinna Juuniorvõitja 2018"

 

Isased noorteklass

Faithful Amigo Clover Flower - SP 2 

Liongate’s Sirius - SP 1; SK 

 

Isased avaklass

Angelically Officially The Best - SP 2; SK 

Angelically One Step Ahead - SP 1; SK; PI3; SERT; Res-CACIB 

Baron Castle King Bonaparte - VH 

 

Isased tšempioniklass

Booch Zoryanyi Chaklun - SP 1; SK; PI1; TP CACIB; “Tallinna Võitja 2018”

Faithful Amigo Eau De Hugo Boss – SP 2; SK; PI4 

Skjaergaardens Gataumarcel D Mee Moo - SP 4 

Zir Ozzy’s Coffee Kopi Luwak - SP 3 

 

Emased juunioriklass

Kinglords Miss Drama - SP 2 

Nevaeh’ Mishka-Natka Du Triskel De Semidor - SP 1; SK; PE4; VSPJ; “Tallinna Juuniorvõitja 2018"

 

Emased noorteklass

Faithful Amigo Lilia Flower – VH

Kim Von Der Osnitz - VH 

 

Emased avaklass

Kinglords Miss Corona - SP 1; SK; PE3 

Lempileijonan Täältä Tullaan - SP 2 

 

Emased tšempioniklass

Angelically Lucky - SP 1; SK; PE1; VSP; CACIB; “Tallinna Võitja 2018”

Ivey-Jolyn Von Der Osnitz - SP 3 

Never Lose Baltic Leon’s - SP 2; SK; PE2; SERT; Res-CACIB 

 

Kasvatajaklass

Angelically - 1 EAH 

Kinglords - 2 EAH 

 

Järglasteklass

Angelically Lucky - 1 EAH; TPJä

 

Rahvuslik koertenäitus, Tallinn 25.03.2018, kohtunik Dragana Vasiljevic, Serbia

Isased beebiklass
Faithful Amigo Pegasus – EAH1; TPB; BIS-4

 

Emased beebiklass
Faithful Amigo Lyra Vega – EAH1; VSPB

 

Isased kutsikaklass
Remröd’s Black Opal – EAH1; TPK; BIS-3

 

Isased juunioriklass
Angelically Creative Picasso – SP2; SK; PI3
Angelically Lazy Panda – SP3
Forest Skipper’s Go Get’M Gilbert – SP1; SK; PI2; TPJ; Jun SERT

 

Isased tšempioniklass
Skjaergaardens Gataumarcel D Mee Moo – SP1; SK; PI1; TP

 

Emased noorteklass
Kim von der Osnitz – SP1; SK; PE2

 

Emased tšempioniklass
Ivey-Jolyn von der Osnitz – SP1; SK; PE1; SERT; VSP

 

 

Rahvuslik näitus, Tallinn 24.03.2018, kohtunik Tino Pehar, Horvaatia

Isased beebiklass
Faithful Amigo Pegasus – EAH1; TPB; BIS-2

 

Emased beebiklass
Faithful Amigo Lyra Vega – EAH1; VSPB

 

Isased kutsikaklass
Gelios Leo vom Zarendorf – EAH1; TPK
Remröd’s Black Opal – EAH2

 

Isased juunioriklass
Angelically Creative Picasso – SP1; SK; PI1; TPJ; Jun SERT; TP
Angelically Lazy Panda – SP3; SK; PI3
Forest Skipper’s Go Get’M Gilbert – SP2; SK; PI2

 

 

Rahvusvaheline näitus, Narva, 17.03.2018 - 18.03.2018, Kohtunik Otakar Vondrous, Tšehhi

Isased kutsikaklass
Remröd’s Black Opal – 2 EAH 
Viking Leo vom Zarendorf – 1 EAH; TPK; BIS-2

 

Isased avaklass
Amicus Leo vom Zarendorf – SP 1; SK; PI1; VSP; CACIB 
Tsar Sobaka Vellwonderwin – SP 2

 

Isased tšempioniklass
Amicus Optimus Cassius – SP 2; SK; PI3; SERT 
Amicus Optimus Vitalis – SP 1; SK; PI2; Res-CACIB 
Skjaergaardens Gataumarcel D Mee Moo – SP 3

 

Emased avaklass
Aelita Leo vom Zarendorf – SP 1; SK; PE2; Res-CACIB 
True Surprise Little Love – SP 2 

 

Emased tšempioniklass
Rus Antares Wondrouse Venus – SP 2 
Tsar Sobaka Braya Bayra Berrouz – SP 1; SK; PE1; TP; SERT; CACIB

 

Järglasteklass
Amicus Optimus Vitalis – 1 EAH; TPJä;  BIS-1

 

 

Rahvusvaheline näitus "Tallinn Winter Cup 2018", Tallinn 10.02.2018 - 11.02.2018, kohtunik Luis Manuel Calado Catalan, Portugal

Fotod - https://www.facebook.com/alex.cardamines/media_set?set=a.1594968087239283.1073741863.100001783226879&type=3

Isased beebiklass
Faithful Amigo Pegasus – 2 EAH
Remröd’s Black Opal – 1 EAH; TPB; BIS-4

 

Emased beebiklass
Faithful Amigo Lyra Vega – 1 EAH; VSPB

 

Isased juunioriklass
Angelically Creative Picasso – SP 4
Angelically Lazy Panda – SP 3
Forest Skipper’s Go Get’m Gilbert – SP 2; SK
Mystic Moonlight Ginger Heaven – SP 1; SK; PI4; TPJ; Jun SERT

 

Isased noorteklass
Faithful Amigo Clover Flower – SP 1; SK

 

Isased avaklass
Angelically Officially The Best – SP 1; SK

 

Isased tšempioniklass
Booch Zoryanyi Chaklun – SP 2; SK; PI2; Res-CACIB
Faithful Amigo Eau De Hugo Boss – SP 4
Lord Karlsberg vom Kaniberg – SP 1; SK; PI1; TP; SERT; CACIB ; BIG-3
Skjaergaardens Gataumarcel D Mee Moo – SP 3; SK PI3

 

Emased avaklass
Cardamine’s Golden Gucci Girl – SP 1; SK; PE2; Res-CACIB

 

Emased tšempioniklass
Mirkindes Adorable Sydney – SP 1; SK; PE1; VSP; SERT; CACIB

 

 

Rahvuslik kõikide tõugude näitus, Valga Spordihoone 04.02.2018, kohtunik Roger Vanhoenacker, Belgia

Emased juunioriklass

Kim Von Der Osnitz – SP 1; SK; PE2; TPJ; Jun SERT

Wonderful Giants So Much Trouble In The World - SP 2; SK; PE4

 

Emased avaklass

Amulet Uspeha Polaris – SP 1; SK; PE1; TP; SERT

Ivey-Jolyn Von Der Osnitz  - SP 2; SK; PE3

Lempileijonan Täältä Tullaan - VH 

 

 

Rahvuslik kõikide tõugude näitus, Valga Spordihoone 03.02.2018, kohtunik Shyam Mehta, India

Isased juunioriklass

Spartacus Ager Trifolium - SP 1; SK; PI1; TPJ; Jun SERT; VSP

 

Isased noorteklass

Liongate’s  Sirius - SP 1; SK; PI2; SERT

 

Emased juunioriklass

Wonderful Giants So Much Trouble In The World - SP 1; SK; PE3; VSPJ; Jun SERT

 

Emased avaklass

Amulet Uspeha Polaris - SP 3 

Belle Leo Vom Lorendorf - SP 1; SK; PE1; TP; SERT 

Lempileijonan Täältä Tullaan - SP 2; SK; PE2

 

 

Rahvuslik näitus, Narva 28.01.2018, kohtunik Sanja Momčilović Bognič, Serbia

Isased tšempioniklass

Lempileijonan Veljeni Leijonamieli – SP 1; SK; PI1; TP; SERT; RÜP-4

 

Emased juunioriklass

Sulandi Ain’t She Sweet – SP 1; SK; TPJ; Jun SERT; VSP; BIS-3

 

Emased avaklass

Baron Castle Queen Bertha – SP 1; SK; PE2; SERT

 

 

Rahvuslik näitus, Narva 27.01.2018, kohtunik Goran Gladic, Serbia

Isased tšempioniklass

Skjaergaardens Gataumarcel D Mee Moo – SP 1; SK; PI1; TP; RÜP-3

 

Emased avaklass

Baron Castle Queen Bertha – SP 1

 

 

Rahvuslik näitus, Tartu 14.01.2018, kohtunik Carmen Navarro Guisado, Hispaania

Isased juunioriklass

Mystic Moonlight Ginger Heaven - SP 1 SK PI2 TPJ Jun SERT

 

Isased avaklass

Angelically One In A Million - SP 1 SK PI1 TP

 

 

Rahvuslik näitus, Tartu 13.01.2018, kohtunik Tania Edwards, Lõuna-Aafrika

Isased beebiklass

Remröd’s Black Opal – 1 EAH TPB  BIS-1

 

Isased juunioriklass

Mystic Moonlight Ginger Heaven - VH

 

Isased avaklass

Angelically One In A Million - SP 1 SK PI2 SERT

 

Isased tšempioniklass

Skjaergaardens Gataumarcel D Mee Moo - SP 1 SK PI1 TP RÜP-1 BIS-2