Rahvusvaheline näitus "Tallinna Võitja 2018", 14.04.2018 - 15.04.2018, kohtunik Myriam Vermeire, Belgia

Fotod - https://www.facebook.com/alex.cardamines/media_set?set=a.1660431540692937.1073741864.100001783226879&type=3

Isased kutsikaklass

Appolon Baltic Leon’s - 1 EAH; TPK 

Faithful Amigo Pegasus - 3 

Remröd’s Black Opal - 2 EAH

 

Emased kutsikaklass

Amili Baltic Leon’s - 1 EAH; VSPK 

Faithful Amigo Lyra Vega - 2

 

Isased juunioriklass

Angelically Creative Picasso – VH

Angelically Lazy Panda – VH

Forest Skipper’s Go Get’M Gilbert - SP 2; SK; Jun SERT

Kinglords Mr Oscar – SP3 

Mystic Moonlight Ginger Heaven – VH

Spartacus Ager Trifolium - SP 1; SK; PI2; TPJ; “Tallinna Juuniorvõitja 2018"

 

Isased noorteklass

Faithful Amigo Clover Flower - SP 2 

Liongate’s Sirius - SP 1; SK 

 

Isased avaklass

Angelically Officially The Best - SP 2; SK 

Angelically One Step Ahead - SP 1; SK; PI3; SERT; Res-CACIB 

Baron Castle King Bonaparte - VH 

 

Isased tšempioniklass

Booch Zoryanyi Chaklun - SP 1; SK; PI1; TP CACIB; “Tallinna Võitja 2018”

Faithful Amigo Eau De Hugo Boss – SP 2; SK; PI4 

Skjaergaardens Gataumarcel D Mee Moo - SP 4 

Zir Ozzy’s Coffee Kopi Luwak - SP 3 

 

Emased juunioriklass

Kinglords Miss Drama - SP 2 

Nevaeh’ Mishka-Natka Du Triskel De Semidor - SP 1; SK; PE4; VSPJ; “Tallinna Juuniorvõitja 2018"

 

Emased noorteklass

Faithful Amigo Lilia Flower – VH

Kim Von Der Osnitz - VH 

 

Emased avaklass

Kinglords Miss Corona - SP 1; SK; PE3 

Lempileijonan Täältä Tullaan - SP 2 

 

Emased tšempioniklass

Angelically Lucky - SP 1; SK; PE1; VSP; CACIB; “Tallinna Võitja 2018”

Ivey-Jolyn Von Der Osnitz - SP 3 

Never Lose Baltic Leon’s - SP 2; SK; PE2; SERT; Res-CACIB 

 

Kasvatajaklass

Angelically - 1 EAH 

Kinglords - 2 EAH 

 

Järglasteklass

Angelically Lucky - 1 EAH; TPJä

 

Rahvuslik koertenäitus, Tallinn 25.03.2018, kohtunik Dragana Vasiljevic, Serbia

Isased beebiklass
Faithful Amigo Pegasus – EAH1; TPB; BIS-4

 

Emased beebiklass
Faithful Amigo Lyra Vega – EAH1; VSPB

 

Isased kutsikaklass
Remröd’s Black Opal – EAH1; TPK; BIS-3

 

Isased juunioriklass
Angelically Creative Picasso – SP2; SK; PI3
Angelically Lazy Panda – SP3
Forest Skipper’s Go Get’M Gilbert – SP1; SK; PI2; TPJ; Jun SERT

 

Isased tšempioniklass
Skjaergaardens Gataumarcel D Mee Moo – SP1; SK; PI1; TP

 

Emased noorteklass
Kim von der Osnitz – SP1; SK; PE2

 

Emased tšempioniklass
Ivey-Jolyn von der Osnitz – SP1; SK; PE1; SERT; VSP

 

 

Rahvuslik näitus, Tallinn 24.03.2018, kohtunik Tino Pehar, Horvaatia

Isased beebiklass
Faithful Amigo Pegasus – EAH1; TPB; BIS-2

 

Emased beebiklass
Faithful Amigo Lyra Vega – EAH1; VSPB

 

Isased kutsikaklass
Gelios Leo vom Zarendorf – EAH1; TPK
Remröd’s Black Opal – EAH2

 

Isased juunioriklass
Angelically Creative Picasso – SP1; SK; PI1; TPJ; Jun SERT; TP
Angelically Lazy Panda – SP3; SK; PI3
Forest Skipper’s Go Get’M Gilbert – SP2; SK; PI2

 

 

Rahvusvaheline näitus, Narva, 17.03.2018 - 18.03.2018, Kohtunik Otakar Vondrous, Tšehhi

Isased kutsikaklass
Remröd’s Black Opal – 2 EAH 
Viking Leo vom Zarendorf – 1 EAH; TPK; BIS-2

 

Isased avaklass
Amicus Leo vom Zarendorf – SP 1; SK; PI1; VSP; CACIB 
Tsar Sobaka Vellwonderwin – SP 2

 

Isased tšempioniklass
Amicus Optimus Cassius – SP 2; SK; PI3; SERT 
Amicus Optimus Vitalis – SP 1; SK; PI2; Res-CACIB 
Skjaergaardens Gataumarcel D Mee Moo – SP 3

 

Emased avaklass
Aelita Leo vom Zarendorf – SP 1; SK; PE2; Res-CACIB 
True Surprise Little Love – SP 2 

 

Emased tšempioniklass
Rus Antares Wondrouse Venus – SP 2 
Tsar Sobaka Braya Bayra Berrouz – SP 1; SK; PE1; TP; SERT; CACIB

 

Järglasteklass
Amicus Optimus Vitalis – 1 EAH; TPJä;  BIS-1

 

 

Rahvusvaheline näitus "Tallinn Winter Cup 2018", Tallinn 10.02.2018 - 11.02.2018, kohtunik Luis Manuel Calado Catalan, Portugal

Fotod - https://www.facebook.com/alex.cardamines/media_set?set=a.1594968087239283.1073741863.100001783226879&type=3

Isased beebiklass
Faithful Amigo Pegasus – 2 EAH
Remröd’s Black Opal – 1 EAH; TPB; BIS-4

 

Emased beebiklass
Faithful Amigo Lyra Vega – 1 EAH; VSPB

 

Isased juunioriklass
Angelically Creative Picasso – SP 4
Angelically Lazy Panda – SP 3
Forest Skipper’s Go Get’m Gilbert – SP 2; SK
Mystic Moonlight Ginger Heaven – SP 1; SK; PI4; TPJ; Jun SERT

 

Isased noorteklass
Faithful Amigo Clover Flower – SP 1; SK

 

Isased avaklass
Angelically Officially The Best – SP 1; SK

 

Isased tšempioniklass
Booch Zoryanyi Chaklun – SP 2; SK; PI2; Res-CACIB
Faithful Amigo Eau De Hugo Boss – SP 4
Lord Karlsberg vom Kaniberg – SP 1; SK; PI1; TP; SERT; CACIB ; BIG-3
Skjaergaardens Gataumarcel D Mee Moo – SP 3; SK PI3

 

Emased avaklass
Cardamine’s Golden Gucci Girl – SP 1; SK; PE2; Res-CACIB

 

Emased tšempioniklass
Mirkindes Adorable Sydney – SP 1; SK; PE1; VSP; SERT; CACIB

 

 

Rahvuslik kõikide tõugude näitus, Valga Spordihoone 04.02.2018, kohtunik Roger Vanhoenacker, Belgia

Emased juunioriklass

Kim Von Der Osnitz – SP 1; SK; PE2; TPJ; Jun SERT

Wonderful Giants So Much Trouble In The World - SP 2; SK; PE4

 

Emased avaklass

Amulet Uspeha Polaris – SP 1; SK; PE1; TP; SERT

Ivey-Jolyn Von Der Osnitz  - SP 2; SK; PE3

Lempileijonan Täältä Tullaan - VH 

 

 

Rahvuslik kõikide tõugude näitus, Valga Spordihoone 03.02.2018, kohtunik Shyam Mehta, India

Isased juunioriklass

Spartacus Ager Trifolium - SP 1; SK; PI1; TPJ; Jun SERT; VSP

 

Isased noorteklass

Liongate’s  Sirius - SP 1; SK; PI2; SERT

 

Emased juunioriklass

Wonderful Giants So Much Trouble In The World - SP 1; SK; PE3; VSPJ; Jun SERT

 

Emased avaklass

Amulet Uspeha Polaris - SP 3 

Belle Leo Vom Lorendorf - SP 1; SK; PE1; TP; SERT 

Lempileijonan Täältä Tullaan - SP 2; SK; PE2

 

 

Rahvuslik näitus, Narva 28.01.2018, kohtunik Sanja Momčilović Bognič, Serbia

Isased tšempioniklass

Lempileijonan Veljeni Leijonamieli – SP 1; SK; PI1; TP; SERT; RÜP-4

 

Emased juunioriklass

Sulandi Ain’t She Sweet – SP 1; SK; TPJ; Jun SERT; VSP; BIS-3

 

Emased avaklass

Baron Castle Queen Bertha – SP 1; SK; PE2; SERT

 

 

Rahvuslik näitus, Narva 27.01.2018, kohtunik Goran Gladic, Serbia

Isased tšempioniklass

Skjaergaardens Gataumarcel D Mee Moo – SP 1; SK; PI1; TP; RÜP-3

 

Emased avaklass

Baron Castle Queen Bertha – SP 1

 

 

Rahvuslik näitus, Tartu 14.01.2018, kohtunik Carmen Navarro Guisado, Hispaania

Isased juunioriklass

Mystic Moonlight Ginger Heaven - SP 1 SK PI2 TPJ Jun SERT

 

Isased avaklass

Angelically One In A Million - SP 1 SK PI1 TP

 

 

Rahvuslik näitus, Tartu 13.01.2018, kohtunik Tania Edwards, Lõuna-Aafrika

Isased beebiklass

Remröd’s Black Opal – 1 EAH TPB  BIS-1

 

Isased juunioriklass

Mystic Moonlight Ginger Heaven - VH

 

Isased avaklass

Angelically One In A Million - SP 1 SK PI2 SERT

 

Isased tšempioniklass

Skjaergaardens Gataumarcel D Mee Moo - SP 1 SK PI1 TP RÜP-1 BIS-2