ENELY SÖÖT
Juhatuse esimees

 

Esimene leonberger Aadu tuli minu koju 2005 aastal ja sealt see kõik alguse saigi. Tänasel päeval elab meie kodus kaks leonbergerit - Sushik ja Bert ning kaks ameerika staffordshire terjerit, lisaks oman kennelit Leonly Staff's. Tegelen põhitöö kõrvalt koerte koolitamisega - alustades kutsikakoolidega, lisaks edasijõudnud kuulekusegrupid ning samuti aitan probleemsete koerte omanikke. Olles lummatud ka koertenäitustest, aitan õpetada näituste algtõdesid koertele ja omanikele ning esitlen erinevaid tõuge ka näitustel.
enelysoot@gmail.com+372 538 05463

 

KATRIN RATT
Juhatuse aseesimees

 

Minu kokkupuude leonbergeritega algas 2009 aastal, kui perre tuli esimene leopoiss Alex. Alex avas mulle uksed koerte ja koerainimeste maailma nii oma rõõmude kui muredega. 2012 aastal suurenes pere veel ühe leopoisi Ferry võrra. Endalegi märkamatult kaasasin koertega tegelemisse terve pere kus igaühel on kanda oma kindel roll. Nii oleme abikaasaga olnud mõlema koeraga aktiivsed ja edukad nii kuulekuskoolituses, vetelpäästes kui ka koertenäitustel ning lapse ülesandeks on alati olnud koerte sabade kammimine :)
katrin@ratt.ee+372 564 74774

 

TRIIN RISTLAAN
Juhatuse liige


Leonbergeritega olen kokku puutunud alates 2007 aastast, kui koju sai toodud päris oma esimene leonberger Bentley. Hetkel elab meie peres kaks leonbergerit - Nemo ja Panda. Leonbergerid on toonud minu ellu uusi huvitavaid hobisid nagu näiteks koertenäitused ja vetelpäästetreeningud. Oleme siiani aktiivsed mõlema hobi harrastajad.
triinristlaan@hot.ee
 ; +372 5599 0033

 

JAANIKA MOORATS
Juhatuse liige 

 

Põhjuseid, miks inimesed enda kõrvale koera valivad, on erinevaid. Koer võib olla sõber, valvur, tervendaja, seltsiline, pereliige, meeskonnaliige, aidata saavutada sportilikke eesmärke, olla partner töökohustuste täitmisel jne. Usun, et koerad teevad meid paremateks inimestena.

Leonbergeritesse armusin juba tõu iseloomustust internetist lugedes. Esimene leo jõudis minu koju 2012. ja teine 2013 aastal. Poisid on head sõbrad meie perele ning üksteisele. Oleme käinud nii näitustel kui tegelenud kuulekusega. Mõlemal on kirjas kuulekuses KK-2 tulemused. 

Olen läbinud Lisbeth Borg de Waard rahvusvahelise koerte treenerite kooli. 
jaanika.moorats@gmail.com

 

KADRI AKSIN
Juhatuse liige

 

Esimene leonberger sai meie perekonna liikmeks aastal 2008. Tänaseks oman kennelit Faithful Amigo, annan kutsikakooli- ja näitusetrenne ning põhitöö kõrvalt töötan ka groomerina. Hindan kvaliteetaega oma koertega ning sellega seoses osalen iganädalaselt kuulekus- ja agility treeningutel, armastan teha pikki jalutuskäike õhtuti metsas ja reisin üle maailma ning osalen oma koertega näitustel.      kadri.aksin@hotmail.com